GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Skål 4892178

nr 489 2178

Skål

med figurin, 1800-tal, opalinglas/förgylld brons, höjd: 20

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

tisdag 9 oktober 2007
kl 17:47:17